Kurzy probíhají v Brně v hotelu Prometheus v Medlánkách, Hudcova 78.

Kurzy začínají denně přesně v 10 hodin a končí v 16 – 17 hod. Prosíme všechny, i dojíždějící, o dochvilnost.
Z vlakového nádraží k hotelu jede tramvaj č. 1 směr Řečkovice, vystoupíte na stanici Hudcova. Cesta od tramvaje č. 1 k hotelu Prometheus - ZDE
Zájemci o ubytování:

Během přednášek se podává občerstvení (pečivo, sušenky, ovoce, čaj atp. - to je v ceně kurzu). Oběd se nekoná a po skončení denního programu chodí zájemci na „obědovečeři“ v ceně denního menu. Pokud někomu nabídka nevyhovuje, může si vybrat z jídelního lístku nebo navštívit jiné stravovací zařízení v Brně.

Certifikovaní lektoři základního kurzu jsou manželé Bělousovovi. Certifikovanou lektorkou stupňů a tematických kurzů je Natalja Zolotarjova z Rostova na Donu, kde je ředitelkou Centra bioinformačních technologií. Kurz tlumočí do češtiny Mgr. Libuše Bělousová.

Zájemci o kurzy se mohou přihlásit zde.

Jaká je následnost kurzů:

Pro absolventy základního kurzu jsou ještě pořádány tématické kurzy zaměřené na určitou oblast. Například: srdečně cévní systém, rodový strom, obnova orgánů, kosterní systém, omlazení, endokrinní systém atp.

Občas do České republiky přijede i autor učení Arkadij Naumovič Petrov a vede Master Class. Obsahem jsou vždy autorovy nejnovější poznatky.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Plánované kurzy na rok 2019
Počet míst je omezen, přihláška je závazná zaplacením kurzovného.