Přihlášky na brněnské kurzy bioinformačních technologií
podle A. N. Petrova

Prosíme o závazné přihlášky, abychom věděli, zda kurz můžeme otevřít. Počet míst je omezen.

Platnou se přihláška stává až po uhrazení kurzovného.
Vzhledem k tomu, že ruská lektorka dostává odměnu v Eurech, kurzovné stupňů a tematických kurzů se platí v Eurech (cena 340€).

Jak a kde kurzovné uhradit dostanete po přihlášení mailem.

Zájemci o ubytování:


Kurzy v roce 2019Informace o obsahu jednotlivých pokračovacích stupňů je na této stránce dole.


Kurzy probíhají v Brně v hotelu Prometheus v Medlánkách, Hudcova 78

Kurzy začínají denně přesně v 10 hodin a končí se v 16 – 17 hod. Prosíme všechny, i dojíždějící, o dochvilnost.
Z vlakového nádraží k hotelu jede tramvaj č. 1 směr Řečkovice, vystoupíte na stanici Hudcova. Cesta od tramvaje č. 1 k hotelu Prometheus - ZDE
Zájemci o ubytování mohou využít domluvenou slevu zadáním hesla: akce Bělousovi. Ceny pokojů jsou včetně snídaně.
Po domluvě s přednášející se podává během přednášek občerstvení (pečivo, sušenky, ovoce, čaj atp. - to je v ceně kurzu). Oběd se nekoná a po kurzu chodí zájemci na „obědovečeři“. Stravování v hotelové restauraci se řeší systémem menu (98,-Kč nebo pro jedlíky množství XL za 118,- Kč). Pokud někomu nabídka nevyhovuje, může si vybrat z jídelního lístku nebo navštívit jiné stravovací zařízení v Brně.

Lektoři Základního kurzu jsou manželé Bělousovovi, lektorkou stupňů a tematických kurzů je Natalja Zolotarjova z Rostova na Donu, kde je ředitelkou Centra bioinformačních technologií.
Tematické kurzy a stupně
tlumočí do češtiny Libuše Bělousová.

Informace o obsahu kurzů:

Základní kurz:
Autor bioinformačních technologií Arkadij Naumovič Petrov popsal unikátní systém naladění se na "hlas" duše v nás. S pomocí jednoduchých technik a vytrvalosti lze dosáhnout strukturování svého vědomí (odstranění všech nánosů nepravdivých informací) a otevření kanálu mezi duší a vědomím.
Vibrační ladění vědomí umožňuje člověku při určitém úsilí obnovovat i zdraví, včetně regenerace orgánů. Lze také ovlivňovat životní události, to znamená vytvářet kolem sebe pole normy událostí. A co je nejdůležitější, začínáme slyšet hlas rozumu své duše, která je součástí Boha – naší podstaty.
Je složité orientovat se v současném moři informací. Jak pochopit kde jsou Božské znalosti? Při očistě poruch ve vědomí, které vznikly v procesu života každého člověka na Zemi, zkreslení, které se odráží na DNA.
K tomu všemu je nezbytné správné chápání světa, který je v nás a kolem nás. Tyto dva světy se nutně potřebujeme naučit harmonicky rozvíjet a harmonizovat.
Když se člověk naučí slyšet a poslouchat Boží hlas, chápat jeho vedení, otevírá se mu nový svět spolupřítomnosti Boha a Člověka v projeveném světě našeho života.
Ale k tomu je nezbytná duchovní práce člověka samotného. To za něj nemůže udělat nikdo, pouze sám člověk tím, že stoupá po stupních uvědomění si světa a sebe sama. Ladí úrovně svého vědomí na Boží kvality, odhaluje svět nových možností, jimiž může tvořit život harmonicky a s láskou.

Informace o obsahu „stupňů“
Strom života“ je systém poznatků o člověku, o uspořádání světa, o cestě k Bohu. Následující krok ve výuce po absolvování základního kurzu jsou stupně, které pozvedávají vědomí člověka na kvalitativně novou úroveň, která člověku otevírá vrstvy nových možností.
Jsou to stupně vzestupu k pochopení sebe a Boha, je to naladění vědomí člověka na úrovně planetárního Stromu života sluneční soustavy. Se Stromem života jsme spojeni na základě skutečnosti, že jsme se objevili nebo narodili na planetě Zemi.

První stupeň je absolvování programu Země, Měsíce, Merkuru a Venuše.

Druhý stupeň je vstupem do programu Slunce, Marsu a Jupitera.

Třetí stupeň je naladění mnohorozměrné struktury člověka na to, aby se přetvořil a přiblížil ke světlu Božímu.

Všechny planety sluneční soustavy vyzařují informaci v podobě jemných vibrací. V prostoru znějí jako nejjemnější hudba sfér, kterou slyší naše podvědomí, každý orgán, každá buňka našeho organizmu.
Proč je naše vědomí k těmto vibracím hluché a neslyší vedení božského hlasu? Možná, že je to všechno způsobeno tím, že vědomí člověka je zatíženo různými informacemi a rozličnými vědomostmi, které zkreslují naše chápání Boha a sebe sama. Proto se nezbytně potřebujeme od zkreslení očistit a naladit úrovně našeho vědomí na Boží kvality. Každá planeta sluneční soustavy je nositelem jemně materiálního programu božských vlastností. Když své vědomí sladíme s těmito programy, vytváříme strukturu průchodu ke svému prvotnímu prameni, to jest přímo k Bohu.


Tematické kurzy
jsou vždy zaměřeny na specifický okruh znalostí a může se jich zúčastnit absolvent Základního kurzu.

S láskou Natalja Zolotarjova