Objednávka knih

Objednávka knih pro Českou republiku. Ceny jsou udány včetně DPH.
Knihy posíláme službou Balíkovna (je lacinější než pošta) na zadanou adresu. Pokud máte výdejnu balíkovny poblíž svého bydliště a nevíte, zda budete doma pro příjem zásilky, napište nám adresu balíkovny do poznámky a my Vám zásilku pošleme do výdejny balíkovny, kde si ji vyzvednete. Balíkovna vyžaduje mailovou adresu a telefonní číslo – na obé posílá upozornění o příjmu zásilky.
Poslední dobou je tolik objednávek, že je nestíháme hned posílat. Prosíme, mějte trpělivost.

Objednávka knih a su jok pomůcek pro Slovenskou republiku.

* * *

Knihy A. N. Petrova v češtině, nakladatelství Bělousová Libuše:

Autobiografie, vznik objevu bioinformačních technologií, cesta z materialistického světonázoru, osobní hledání Pravdy.

Krystal všeobecného vědomí, Praktická práce s Krystalem všeobecného vědomí.

Obsah:
Zjevení; Úvod; Přípravný kurz; Duhové obaly; Čakry na různých úrovních vnímání; Syntéza první: Paprsky Ribo: RIBO 1 - RIBO 7; Proplétání spirál energetických toků; Syntéza druhá: Paprsky zodiaku; Nasycení kosmickou energií prostřednictvím styku s živly; Paprsek Anit; Azurový paprsek; Normalizace funkce srdeční čakry; Homérův paprsek; Amarinový paprsek; Algonitový paprsek; Cerbulinový paprsek; Capelný paprsek; Orfický paprsek; Manturinové paprsky; Monasovy paprsky; Cagerinový paprsek; Paprsek Vita; Syntéza třetí: Člověk jako faktor uspořádání světa; Paprsek Adonaj; Paprsek Camira; Korunní paprsek; Normalizace při onkologických chorobách podle technologií Stromu života: 1. Stádium diagnostiky; 2. Stádium analýzy; 3. Stádium korekce; Korekce prostřednictvím řízení časoprostoru: Praktické cvičení; I. Stádium diagnostiky; II. Stádium korekce; Lingvistická korekce slovy věčnosti: 1. Co vytváříme, v tom také žijeme; 2. Obnova člověka; Korekce přes ledviny; Normování černou úrovní při onkologii; Korekce zdraví prostřednictvím obecných myšlenkových forem čtvrtého rozměru

Obsah:
Úvod, 1. Člověk jako faktor tvorby světa, 2. Práce s obrazy prostřednictvím krystalu božských znalostí, Praktická práce s paprsky světlotvorby, s mentálními technologiemi obrazů tvorby s pomocí krystalu věčnosti, Očista krve a lymfy, Obnovení normy zraku, Odstranění kamenů ze žlučníku a ledvin, Přetvoření minulosti prostřednictvím budoucnosti, Úplná obnova člověka, Matrice sebevzkříšení, Krystaly věčnosti a nekonečna, 3. Integrální technologie řízení, Urychlený vstup do režimu jasnovidnosti, Technologie „Sad Otce nebeského“, Strom rodu: Očista, Normalizování podle Stromu života, Obecné principy novotvorby, Obnova páteře komplexní metodou, Regenerace páteře prostřednictvím etalonu, Obnovení imunity, Omlazení organizmu.

Obsah

Diagnóza tuzemské medicíny, Zjevení, Kapitola první - Slovo jako faktor poznání, Kapitola druhá – Slovo jako faktor porozumění, Kapitola třetí – Slovo jako faktor tvorby, Technologie makrořízení, Komentář vědeckého odborníka.

Každý člověk je schopen za pomoci určitých cvičení obnovit svou energeticko-informační strukturu do funkční normy. Když buňky organizmu dostanou potřebné bioenergetické zabezpečení, regenerují se. Obnovují se funkce orgánů, které utrpěly újmu, a potom i funkce celého organizmu. Mizí syndrom chronické únavy, zpomalují se procesy stárnutí a dokonce dochází k omlazení. Mizí nevyléčitelné choroby. Speciální cvičení aktivizují mozková centra, která odpovídají za biochemické procesy, dochází k obnově porušených životních funkcí.

Obsah:

Vliv negativních emocí na zrak. Jaké emoce vyvolávají problémy se zrakem? Citlivost částí oka na jednotlivé biologické konflikty (stresy). Jak napravovat zrak? Tři úrovně. Léčit můžeme na třech úrovních. Informační úroveň. Úvod k otevření jasnovidnosti. Přípravná cvičení pro otevření jasnovidnosti. 1. až 8. cvičení. Obnovení normy zraku. Přidáváme Cerbulinový paprsek. Paprsek Mourome. Regenerace očí. Nutné následující aktivity. Paprsek Astek. Práce se sférami. Energetická úroveň. Léčení zraku energetickým působením. Fyzická úroveň. Desatero pro naše oči.


Naše knihy a knihy jiných autorů, které jsme vydali:

Obsah:

Úvod; Uvedeme si několik pojmů hetero a homo; A jdeme na to…... ; Zákon rození; Vztah matky a syna mezi elementy a energiemi; Objasnění zákona rození s pomocí elementů; Zákon protirození; Dvě poučky pro zákon rození; Dvě poučky pro zákon protirození; Zákony podmaňování a protipodmaňování; Objasnění zákonů podmaňování  a protipodmaňování; Dvě poučky, které je dobré si zapamatovat; Vztah mezi složkou homo a hetero jedné sjednocené energie; Příklady na objasnění působení všech zákonů; Existence šesté řídicí energie; Ještě existuje pojem odvětvová energie; Využívání emocí k harmonizaci organizmu; Sestavování receptur; Na co je dobré si obecně dávat pozor; Regionální způsob léčení kožních útvarů; Řešení receptury, která se bude realizovat jiným způsobem; Co dělat, když se nám pacienta nedaří zharmonizovat?; Osm energií; Jak udržovat svou energetickou matrici?

Úsměvné povídání o tom, jak jsem se stala součástí trampské osady. Když si žena v nejlepších letech (tedy já) koupí v trampské osadě malý srub, který má již nejlepší léta za sebou, nezbude jí nic jiného než se se srubem sžít. Sžít se s lidmi, přírodou, zvířaty i hmyzem. S láskou, nadhledem a humorem se učit být trampkou. I když to někdy zas taková legrace nebyla. Ale v paneláku nezabloudíte, nepotkáte divočáka a plch vám nebude dupat nad hlavou.